Pronájem obytného karavanu

Karavan Knauss

Pronájem obytného karavanu Knauss

Náš karavan je umístěn v kempu Merkur, který poskytuje výborné zázemí a vyžití pro kvalitní dovolenou. Kemp se nachází v Pasohlávkách v překrásné vinařské oblasti Pálava.

Obytný karavan Knauss je plně vybavený a poskytuje místo pro 4 osoby. Karavan je zařízen tak, aby vaše dovolená neměla žádnou chybu. Obzvláště děti si pobyt v karavanu zamilují.

Kuchyňka uvnitř karavanu je vybavena stolním nádobím (talíře, příbory, hrnky) a nádobím pro vaření (hrnce, pánvičky). Karavan disponuje sporákem na plynovou bombu a lednicí.

Elektrická přípojka slouží výhradně k osvětlení karavanu a provozu lednice. Je zakázáno napojovat jakékoliv další elektrické spotřebiče a zařízení, zejména rychlovarné konvice, žehličky, ohřívadla, fény a podobné elektrospotřebiče. V kempu je ale množství míst, kde můžete tyto spotřebiče použít.
V karavanu budou připravené polštáře a přikrývky.

Karavan je rozšířen o krytou venkovní plochu – krytý uzavíratelný předstan, vybavený venkovním nábytkem pro stolováním, rozkládacími lehátky a grilem.

Pronájem obytného karavanu na Pálavě Vám vyřeší veškeré starosti s ubytováním a Vy si užijete si pohodovou dovolenou na jižní Moravě.

Co si nezapomenout?

Nezapomeňte si s sebou sbalit povlečení, prostěradla, utěrky a ručníky.
Prostředky na mytí nádobí a na závěrečný úklid před odjezdem.

Fotogalerie karavanu

Fotogalerie karavanu Knauss

Ověřit volný termín